Společnost REHAU definovala úplně nový standard potrubí na vodu. Jde o nový způsob rozvodového systému, který splňuje nejvyšší možné požadavky na kvalitu vody. Nedochází ke znečištění vody samotným potrubím ani po dlouhých letech. Voda zůstává čistá. Potrubí RAUTITAN jsou stále čistá a bez průsaků.

Roky zkušeností

Vodovodní systém RAUTITAN zúročuje desetiletí praxe, výzkumů a moderních technologií. Vodovodní rozvodový systém RAUTITAN zkombinoval inovativní materiály, díky čemuž se maximálně přizpůsobuje potřebám klienta. Při rekonstrukci starého potrubí, instalaci nového a u průmyslových řešení umožňuje vybrat nejvhodnější variantu a hospodárně ji zrealizovat.

Unikátní řešení

Povrch rozvodového potrubí je v neustálém kontaktu s vodou. Proto je právě povrchová úprava vnitřního potrubí základem pro uchování kvality a čistoty vody. V tomto segmentu nabízí řešení RAUTITAN jedinečnou výhodu ve formě hladkého povrchu. Sám o sobě účinně zabraňuje usazeninám v potrubním systému. Vodovodní potrubí RAUTITAN pro vás po nainstalování přestane existovat. Pokud jsou trubky už jednou nainstalovány, jednoduše zmizí ve stěně nebo v podlaze. Nemusíte se obávat, že jejich zabudování do příček ztíží případnou výměnu nebo opravy. Rozvody a spojky RAUTITAN od REHAU jsou 100% těsné. 10letá záruka a životnost půl století mluví samy za sebe.

Dokonale odolné

Klasická ocelová pozinkovaná potrubí se ukázala jako úplně nevhodná. Už po pár letech dochází k fatální destrukci rozvodu bodovou korozí. To zvyšuje riziko protékání a prostupu cizorodých látek do vody. Koroze snižuje kvalitu vody a mění její chuť a vlastnosti. U rozvodů RAUTITAN oceníte odolný hi-tech materiál trubek. Jde o síťovaný polyethylen PE-Xa, ve vylepšené verzi obohacený o kombinaci s hliníkem. To při dostatečné tloušťce vede k vysoké bezpečnosti. Technologie RAUTITAN je odolná vůči chybám a nezávislá na (ne)šikovnosti instalatéra. Můžete se na 100 % spolehnout, že nebudete mít žádné problémy s vodou. Veškeré materiály podléhají přísným kontrolám. Jsou certifikované k použití v kontaktu s pitnou vodou.

Rozvody a spojky RAUTITAN od REHAU

VÝHODY ve zkratce

Instalace vodovodního systému RAUTITAN do vašeho domova přináší úplně nový rozměr. RAUTITAN garantuje, že voda v systému bude stejné kvality, jakou vám dodá vodovodní společnost. Při řešení se můžete spolehnout na:

  • zaručeně čistou vodu,
  • bezpečnou instalaci bez náchylnosti na chyby při montáži,
  • životnost více než 50 let,
  • odolnost vůči korozi,
  • 100% německou kvalitu.

RAUTITAN nejenže zajišťuje vysokou kvalitu vody v domácnosti, ale je i významným bonusem nemovitosti. Kvalitní systém při prodeji zvyšuje cenu nemovitosti. Kupující ví, že nemusí měnit rozvody, a voda je kvalitní na pití, sprchování i vaření.

RE.GUARD je 100% ochráncem vašeho domova, poznejte ho blíž!

RE.GUARD je ochráncem vašeho domova, když jste od něj daleko nebo poklidně spíte. Je hovorově jakýmsi detektorem úniků vody. Škody způsobené únikem vody jsou mnohem častější a poměrně vysoké. Nedávný průzkum společnosti AXA v České republice zjistil, že až 52 % dotázaných už někdy muselo řešit škody způsobené únikem vody v domácnosti. RE.GUARD vzniku těchto škod zabraňuje. Jedná se o inovativní systém inteligentního řízení vody, rozpozná prasklé potrubí i ty nejmenší úniky. I díky tomu si ho lidé instalují do stovek domácností.

Zjistěte víc o RE.GUARD