Systém RAUTITAN představuje kromě kvalitních trubek také jedinečnou spojovací techniku s násuvnou objímkou bez těsnících kroužků. Díky tomu je systém bezkonkurenčně spolehlivý a zároveň nezužuje průtok, například v porovnání s běžným plasthliníkem spojovaným technologií press. Ta je poněkud nespolehlivá a navíc trpí zúžením spojů.

Trvalé utěsnění

U systému RAUTITAN úplně odpadá odhrotování a kalibrace trubek. Profesionální nástroje série RAUTOOL ještě více usnadňují instalaci. Už před tlakovou zkouškou zajistí jednoduchá vizuální kontrola jistotu odborně vytvořeného spoje. U spojů na vodovodním potrubí prosazujeme bezpečnost bez kompromisů. Potrubí RAUTITAN vytváří trvale těsný spoj, a to jen pomocí trubky, tvarovky a násuvné objímky A bez O-kroužků. Díky tomu jsou eliminovány spoje, což v porovnání s jinými instalačními systémy nevytváří předpoklady pro množení zárodků. Vysoká těsnost spojovací techniky RAUTITAN účinně zabraňuje usazeninám. Skutečnost oficiálně potvrdil i nezávislý výzkumný institut. Těsnící prostředek představuje už samotná trubka. Je možné ji okamžitě zatížit tlakem.

Nová generace rozvodů vody

Vše z jednoho materiálu

Kompletní systém a veškeré komponenty jsou ve stejné kvalitě z PE-Xa a hliníku, spojky a příslušenství z bronzu a nejnovějších plastů. Výhodou univerzální trubky RAUTITAN je tvarová stabilita a pružnost. V kombinaci s kvalitní spojovací technikou nabízí ideální řešení v každé situaci. Násuvné objímky z polymerových i kovových materiálů mají dlouhou životnost a maximální spolehlivost.

Rozvody RAUTITAN a jeho spojky jsou 100% těsné a kryté 10letou zárukou. Spojky RAUTITAN PX a RAUTITAN MX jsou oboustranně stejné s centrovacími zarážkami. Dají se použít k instalaci pitné vody i vytápění. RAUTITAN flex je použitelná spolu s průmyslovými trubkami. Speciální mosaz je odolná proti odzinkování.

RE.GUARD je 100% ochráncem vašeho domova, poznejte ho blíž!

RE.GUARD je ochráncem vašeho domova, když jste od něj daleko nebo poklidně spíte. Je hovorově jakýmsi detektorem úniků vody. Škody způsobené únikem vody jsou mnohem častější a poměrně vysoké. Nedávný průzkum společnosti AXA v České republice zjistil, že až 52 % dotázaných už někdy muselo řešit škody způsobené únikem vody v domácnosti. RE.GUARD vzniku těchto škod zabraňuje. Jedná se o inovativní systém inteligentního řízení vody, rozpozná prasklé potrubí i ty nejmenší úniky. I díky tomu si ho lidé instalují do stovek domácností.

Zjistěte víc o RE.GUARD